2. Newsletter Sektorowej Rady ds. Kompetencji Sektora Finansowego czerwiec 2017

W numerze:

Pierwsze pół roku działania SRK SF

Sektorowa Rada ds. Kompetencji Sektora Finansowego działa od 6 miesięcy. W tym czasie grono członków Rady zwiększyło się do 35, reprezentujących 33 instytucje(pełna lista pod linkiem). W roli obserwatora przyłączyło się Ministerstwo Finansów.  Razem „Pomagamy się rozwijać” firmom i pracownikom sektora finansowego w Polsce.

 

 

Mariola Szymańska-Koszczyc
Wiceprezes Zarządu Warszawskiego Instytutu Bankowości, Animator Rady
Czytaj więcej ...
Trzecie posiedzenie Plenarne SRK SF

2 czerwca 2017 r. w Centrum Bankowo-Finansowym w Warszawie po raz trzeci odbyło się posiedzenie plenarne Sektorowej Rady ds. Kompetencji Sektora Finansowego. W posiedzeniu wzięli udział członkowie Rady, obserwatorzy z Ministerstwa Finansów i „Solidarności” oraz zaproszeni goście: Zespół Badawczy z Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Ośrodka Badań i Analiz Alterum. 


Czytaj więcej ...
Relacja z 1. Dorocznej konferencji SRK SF

O tym, jakie kierunki obrać w procesie rozwoju kadrowego sektora finansowego i kompetencji zawodowych jego pracowników, dyskutowano podczas pierwszej dorocznej konferencji Sektorowej Rady ds. Kompetencji Sektora Finansowego (SRK SF). Konferencja odbyła się pod hasłem „Kompetencje sektora finansowego A.D. 2023: dokąd zmierzamy i jak tam dotrzeć?”. W wydarzeniu wzięli udział  przedstawiciele banków, ubezpieczycieli, innych instytucji finansowych, organizacji branżowych, partnerów społecznych i uczelni.


Czytaj więcej ...
Prezentacje panelistów 1. Dorocznej konferencji SRK SF

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacjami panelistów 1. Dorocznej konferencji SRK SF


Czytaj więcej ...
Materiał informacyjny SRK SF

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem informacyjnym SRK SF 

Materiał do pobrania w formacie PDF, po kliknięciu tutaj lub w obrazek.

 


Czytaj więcej ...